Što su naumile to su i učinile, pa su sa smješkom na licu ušle u hladno more i otplivale onako od gušta. Nije izostala ni podrška s obale, a njihovi najbliži, kako i priliči na Badnjak, priredili su na Škveru i malu prigodnu okrijepu nakon ovog zimskog kupanja.

Nathalie nam je kazala kako su vremenske prilike bile zapravo idealne, more ugodno, a vani sunčano i bez vjetra. Ipak, svaka im čast na odvažnosti, mi ćemo pričekati toplije dane

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

  • Foto: Goran Novotny