Na osječkom kupu nastupilo je 743 karatista iz 76 klubova, a karatisti Karate kluba Rab-Enpi i s ovog su se natjecanja na svoj Rab vratili okićeni medaljama.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

Ivano Tomičić (14 god) osvojio je broncu, baš kao i Damjan Bravarić Ćilo u kategoriji juniora, dok je trojcu Damjan Bravarić Ćilo, Luka Keko i Ivano Tomičić pripalo juniorsko ekipno srebro.

 

U juniorskoj kategoriji, Luka i Damjan našli su se na istoj strani ždrijeba, pa su ulaskom u repasaž zapravo radili jedan protiv drugoga. Luka je tako unatoč odličnom nastupu izgubio za broncu, koja je time pripala Damjanu.

 

Čestitamo dečkima!