U kategoriji KATE učenici ekipno, brončanu medalju osvojili su Gabrijel Anđelić, Maro Renić i Ivano Tomičić iz Karate kluba RAB ENPI.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

Od trenera Zdravka Naletine doznali smo da su dečki u polufinalu izgubili od budućih prvaka, ekipe KK ALFA iz Zagreba, i da su u borbi za treće mjesto pobijedili rezultatom 3:2.

 

S obzirom na doista dug put do Osijeka, te da su nastup čekali od jutra do poslijepodne u 16,30 sati, što je iziskuvalo višestruka zagrijavanja, ovo je stvarno veliki uspjeh.

 

Redakcijske čestitke na uspjehu!