Večernji silvestarski program započeo je u 22 sata, a upravo se tada i počeo puniti Trg Municipium Arba. Grupa Venus nastavila svoj izvrstan program od jutarnjih sati pripremajući tako teren za splitskog glazbenika i njegov bend. 

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

Foto: Ivo Šubić (RabPix)

 

Od 23:20 prepuni rapski trg pjevao je uglas Grašine hitove, od “Neviste”, “Trebam nekoga” pa sve do “Moje zlato” i “Ako te pitaju”. Publika je bila oduševljena Grašinim vokalnim sposobnosti, ali i onim zabavljačkim.

Nakon koncerta grupa Venus je nastavila zabavljati okupljene na trgu sve do sitnih sati. Osim Rabljana, bilo je tu i turista te su se mogli čuti i strani jezici. Očito da je izvrsna glazba ne poznaje jezične barijere. 

Povratne informacije publike bile su izuzetno pozitivne te se oduševljenje na licima nije krilo.

Foto: Ivo Šubić (RabPix)

 

Dio ugođaja s rapskog novogodišnjeg dočeka prenijet će vam i galerija izvrsnih fotografija autora Ive Šubića (RabPix).

 

  • Napisala: Ivana Matušan, direktorica Ureda TZG Raba / Snimio: Ivo Šubić (RabPix)