Da podsjetimo, pjesma “LJUBAV” naći će se i među skladbama na ovogodišnjem Šibenskom festivalu šansone 2015, što je nakon podužeg vremena novi autorski, ali i izvođački povratak Hrvoja Hodaka na scenu, na čemu je, kako sam kaže, posebno zahvalan Elmi Burnić, ali i Krešimiru Butkoviću koji ih je i glazbeno i prijateljski povezao.

Uz kantautorsko izvođački dvojac, na pjesmi su svoj pečat ostavili Olja Dešić u ulozi aranžera, te fenomenalna ekipa glazbenika predvođena Matijom Dedićem za klavirom, Branetom Gazdikom za bubnjevima i Henrijem Radanovićem na kontrabasu.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS