Grmlje podrezanom, trava pokošena. I naravno, prva riječ je bila bravo, a onda vidjeh iz daljne grupu mladih ljudi koja veselo nastavlja čišćenje.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

Dobar posao s puno volje i elana, zezancije, a usputno i dobrog roštilja za marendu. Znatiželja me ponese pa doznah da put uređuju Biciklistički klub “Mag” i Planinarsko društvo “Kamenjak”.

 

Prepoznah Luku Perčinića, poželjeh jedan foto, ali kažu da su na odlasku i da se vidimo opet druge nedjelje na novoj dionici.

 

Koristan posao i za bicikliste i planinare, ali i za turiste šetače i nas domaće. I zato za sve njih jedan veliki bravo i hvala.