Iz poznatih razloga natjecanja za mlađe uzraste nisu se do sada održavala te je uoči ovog prvog turnira, na kojem se natjecalo 214 karatista iz 29 klubova, postojala nervoza, ali i radost što se počeo vraćati natjecateljski duh i želja za sportskim dokazivanjem.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

Bilo je lijepo vidjeti stare i nove karatiste na borilištu. Iako pod aktualnim epidemioliškim mjerama dvorana je zračila srećom i veseljem djece i trenera.

 

U nastavku vam donosimo rezultate i novi razlog za ponos na naše karatistice i karatiste jer su vlastitim pregnućem dokazali da i u posebnim uvjetima treninga mogu ostati na visokom natjecateljskom nivou. Čestitke naravno i trenerima Alberti i Zdravku Naletini.

 

  • IVANO TOMIČIĆ – 1. mjesto – kategorija 2007. g
  • IVANO TOMIČIĆ – 3. mjesto – kategorija 2008. g
  • GABRIEL ANĐELIĆ – 3. mjesto – kategorija 2008. g
  • ALEXANDER ŽIGO – 3. mjesto – kategorija 2008. g
  • ANDREJ IVIĆ – 3. mjesto – kategorija 2009. g
  • DUJE KAC – 3. mjesto – kategorija 2009. g
  • LJAVDRIM ZEĆIRI – 2. mjesto – kategorija 2010. g
  • JAN ČOLIĆ – 3.mjesto – kategorija 2010. g
  • MATEJ PAPARIĆ – 3. mjesto – kategorija 2010. g
  • LENA RENIĆ – 3. mjesto – kategorija 2011. g
  • ANASTASIA DUMIĆ (2010.) i FRANKO PETOJEVIĆ (2011) su izgubili za treće mjesto, dok je LEA DUMIČIĆ (2009.) prvi put radila majstorsku katu te nije uspjela doći u borbu za medalje.

 

Još jednom upućujemo redakcijske čestitke svima!