Home Sport Bivše rapske rukometašice sjajno otvorile završnicu U16: Augustina Banić najbolja protiv Ivanića!

Bivše rapske rukometašice sjajno otvorile završnicu U16: Augustina Banić najbolja protiv Ivanića!

0
Bivše rapske rukometašice sjajno otvorile završnicu U16: Augustina Banić najbolja protiv Ivanića!

Foto: RK Rab / Facebook

Nakon što je nekoliko Rabljanki U18 sa svojim klubovima sudjelovalo na završnici HRS-a te nakon što je Rab uživali i u utakmicama U14 koje su razveselile svojom borbenošću, ovaj tjedan su sa svojim RK Gospićem u uzrastu U16 tri rapske bivše igračice: Augustina Banić, Franka Dumičić i Jana Španjol.

A već prvog dana na utakmici protiv Ivanića je najbolja igračica bila Augustina Banić, koja je rukometnim žargonom rečeno “zaključala” svoj gol i u 40 minuta primila samo 9 golova. “Bravo za Augustinu, bravo za sve djevojke i njihove trenere i sretno dalje!” poručili su iz RK-a Rab.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

Izvor: RK Rab

KOMENTIRAJ ČLANAK

Molimo, unesite Vaš komentar!
Molimo, ovdje unesite Vaše ime