Gradsko društvo Crvenog križa Rab u sklopu programa HodaMare organiziralo je još jednu uspješnu turu, ovaj put do Sv. Damjana.

Sudionici su uživali u lijepom jesenskom danu, hodajući kroz prekrasne krajolike, osvajajući planinske staze i osiguravajući sjajan pogled na prirodne ljepote otoka Raba.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

Osim fizičkog benefita, ova tura bila je i prilika za druženje, poticanje zdravog načina života te stvaranje novih prijateljstava.

HodaMare tako svakim izletom doprinosi zajednici, promovirajući važnost tjelesne aktivnosti i boravka u prirodi.

„Na jedan od najugodnijih načina iskoristili smo ovaj prekrasan dan za zdravu aktivnost u društvu pozitivnih i veselih ljudi“, poručuju iz Crvenog križa Rab.

Izvor: Gradsko društvo Crvenog križa Rab