Karatisti Karate kluba Rab-Enpi i na ova su dva turnira nastavili nizati izvrsna natjecateljska ostvarenja pa su se s titulom ekipnih viceprvaka Hrvatske na svoj Rab vratili Damjan Bravarić Ćilo, Luka Keko i Ivano Tomičić.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

U pojedinačnoj konkurenciji Damjan je izborio broncu u kategoriji juniora, a nastupio je također i u kategoriji mlađih seniora (U21) gdje je izgubio u izvedbi za broncu. Kako bi došao do ovih rezultata imao je čak 6 izvedbi (ekipno-pojedinačno).

 

Na UniSport Sveučilišnom prvenstvu Dorian Fafanđel je osvojio srebro.

 

Čestitamo dečkima!