U šest odigranih utakmica mlada je Rabljanka postigla je za RK Liburnija Opatija ukupno čak 47 golova.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

Na završnici je sudjelovalo 12 najboljih hrvatskih ekipa koje su plasman na završnicu izborile kroz natjecanje u tri skupine hrvatske lige, zapad, sjever i jug.

 

Mirni je ovo već drugi put da je osvojila ovu prestižnu nagradu. Prvi put najbolja strijelkinja završnice prvenstva Hrvatske bila je u sezoni 17/18 igrajući za RK Rab.

 

Velike čestitke Mirni od redakcije portala Rab Danas na odličnim potezima i golovima koji su je u završnici doveli do još jedne više nego zaslužene nagrade, a mi ćemo s velikom radošću nastaviti pratiti sportski put još jedne mlade uzdanice hrvatskog ženskog rukometa koja dolazi s otoka Raba. Bravo Mirna!