Članovi Gradskog ogranka SDP-a Rab, jutros su tradicionalno, iako nakon dvogodišnje pandemijske pauze, na šetalištu PC Mali Palit počeli dijeliti prve od tisuću karanfila namijenjenih ženama otoka Raba. Njihovi su se volonteri zatim s crvenim cvijetnim svežnjevima uputili i u banke, Dječji vrtić, razne urede i trgovine ne bi li tako darivali i žene na radnom mjestu. Sve u svemu lijepa gesta koja je naišla na odobravanje pripadnica nježnijeg spola.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

Slavimo žene svaki dan!