Evo što nakon današnje akcije poručuju iz BK Mag:

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS


– “Danas nismo djelovali samo kao članovi kluba već prvenstveno kao ljudi kojima je stalo do našeg otoka. Znamo da je ovo nažalost samo sitnica, kap u moru, i da neće riješiti jedan veći problem, a to je svijest, odnosno nepostojanje svijesti o potrebi zaštite okoliša i prirode, ali morali smo reagirati. Hvala svima članovima i nečlanovima koji su danas sudjelovali u ovoj akciji.

Dragi naši otočani i sugrađani, šuti i bilo kakvom drugom otpadu nije mjesto na Frugi ili u prirodi općenito! Čuvajmo svoj otok.

Tijekom akcije smo zatečeni, od kako se kasnije ispostavilo, samog počinitelja ovog sramotnog čina. I da, gospodine ako želite slobodno nas prijavite za uklanjane smeća iz prirode. Rado ćemo odgovarati za to!” – stoji u objavi na facebook stranici Biciklističkog kluba Mag.