Tema izložbe, koja je sastavni dio događanja u ovogodišnjem “Najljepšem otočnom adventu” je „MOJ GRAD“.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

 

Ljubitelji likovnosti izložena dijela rapskih slikara moći će pogledati sve do 19. prosinca.

 

Okupljenima se na otvaranju izložbe najprije obratio predsjednik Udruge ULIKS, slikar Ištvan Izak, o izložbi i izloženim djelima govorila je mlada povjesničarka umjetnosti Natalija Beg a izložbu je službeno otvorila ravnateljica Pučkog otvorenog učilišta Katarina Ribarić.