Danas se slavi Dan antifašističke borbe. Povodom Dana antifašističke borbe, jutros je delegacija Općine Lopar, koju su predvodili načelnik Zdenko Jakuc i predsjednik Općinskog vijeća Damir Paparić, položila vijenac i zapalila svijeće kod spomenika palim Loparanima u NOB-u.

Načelnik Zdenko Jakuc i predsjednik Općinskog vijeća Damir Paparić svim mještankama i mještanima su čestitali Dan antifašističke borbe.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

A kako je proteklo obilježavanje, pogledajte i u FOTOGALERIJI.

 

KOMENTIRAJ ČLANAK

Molimo, unesite Vaš komentar!
Molimo, ovdje unesite Vaše ime