Danas se slavi Dan antifašističke borbe. Povodom Dana antifašističke borbe, jutros je delegacija Općine Lopar, koju su predvodili načelnik Zdenko Jakuc i predsjednik Općinskog vijeća Damir Paparić, položila vijenac i zapalila svijeće kod spomenika palim Loparanima u NOB-u.
Načelnik Zdenko Jakuc i predsjednik Općinskog vijeća Damir Paparić svim mještankama i mještanima su čestitali Dan antifašističke borbe.
OGLAS
OGLAS
A kako je proteklo obilježavanje, pogledajte i u FOTOGALERIJI.
OGLAS
OGLAS
























