Mlađe kadetkinje Odbojkaškog kluba Rab (U-15) upisale su novu pobjedu na domaćem terenu! U uzbudljivoj utakmici protiv ŽOK Sušak, djevojke su pokazale borbenost i timski duh, slavivši s rezultatom 2:1.

Susret je odigran u Centru za kulturu i sport Lopar, a publika je uživala u odličnoj atmosferi i napetoj igri.

OGLAS

plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_970x250
plin-rab_banner_300x250

OGLAS

Velike čestitke našim mladim odbojkašicama na sjajnoj izvedbi!